Mgr. Janka Petrášková

Certifikovaná dula


Bratislava, Hainburg, Trenčín, ďalšie pôrodnice podľa dohody
Ahojte ženy. Som Janka, vzdelaním psychologička a členka Tímu krízovej intervencie Modry anjel.
Od roku 2010 som aj dulou vo výcviku.
Pôrod je pre mňa posvätným časom, prechodovým rituálom v živote ženy. Spolu s dieťatkom sa rodí aj nová bytosť Matka. Je pre mňa cťou môcť jej byt oporou a sprievodkyňou v tak jedinečnej a intímnej chvíli. Sama som prežila prirodzený pôrod svojej dcéry a hlboko verím v múdrosť pôrodného procesu, ženského tela a bábätka.
Príprava na pôrod
Ak sa tužíte na pôrod pripraviť, získať väčšiu sebadôveru a potrebujete niekoho, kto vás podporí v tom, aby ste hľadala svoju cestu a šla za svojim snom, som vám k dispozícii. Konzultácie poskytujem mamičkám ale i oteckom, ak sa plánujú pôrodu zúčastniť a chcú mat jasnejšie v tom, ako byt skutočnou oporou.
Sprevádzanie
Rada váš budem pri vašom pôrode aj sprevádzať. Je pre mňa v poriadku kvôli pôrodu aj vycestovať, podľa potreby.
Iné služby
V prípade záujmu vám môžem ukázať, ako sa bábätko kúpe, prebaľuje, správne nosí, viaže do šatky, ako sa robí „bezplienkovanie“ a pod. Som tu tiež pre vás v prípade, že by vám bolo ťažko, smutno alebo by ste mala pocit, že materstvo nezvládate. Aj tieto pocity patria k materstvu a verím, že my ženy by sme v takýchto chvíľach mali pri sebe stáť. Poskytujem tiež konzultácie na tému vzťahové rodičovstvo a rešpektujúci prístup vo výchove.
K pôrodom momentálne doprevádzam. Rada vás osobne spoznám.

Kontakt:

Mail: dobradula@gmail.com
FB: Janka Petrášková
Tel: 0908/763 868
Blog: janapetraskova.blog.sme.sk